Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya
Konu Araçları arrow  Thread rating arrow 

12.01.2018 00:43 Yorum: #1
CanBey [C4n] Çevrimdışı
Moderatör Grubu
Yorum Sayısı: 3 Üyelik Tarihi: 11.01.2018 Rep Puanı: 0
Thumbs Up Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya
C4n Asılında Canbey Kalelojistik Ailesinin Konvoy Amiriyim Daha Önceden YeniÇeriler Transportda Konvoy Amirliği Yaptım.YeniÇeriler Transportda 1yıl Normal Üye 1yılda Konvoy Amirliği Yapmış Bulunmakdayım Toplam 2yıl Bulundum Bazı Sorunlardan Dolayı Atıldım Ve Şimdi İse 1Yıldan Beride Kale Lojistik Ailesinin Bir Ferdiyim Konvoy Amirliğimi Burda Yürütmekdeyim. Kale Lojistik Ailesi Hoş Sohbetleri Olan Düzenli Tertipli Bir Klandır Katılmak İsteyen Arkadaşlar TS3 adresimize Gelebilir Burdan Banada DM Atabilir.[/b]
ADI : Ömer Can
SOYADI : KARADUMAN
LOJİSTİK: KALE LOJİSTİK *KONVOY AMİRİ*
Mail Adresi: Feda.1903can@yandex.com

DAHA ÖNCEDEN BULUNDUĞUM ŞİRKETLER
-YENİÇERİLER TRANSPOR-KONVOY AMİRİ (OFFLINE)
-KALE LOJİSTİK-KONVOY AMİRİ (ONLINE)
    Kale Lojistik İyi Oyunlar Diler...
    Bizleri İstagram Adresimizden Takip Ediniz...
    Ts3" Adresimizden Bizlere Ulaşabilirsiniz...
[Resim: 3ERLlj.gif]

Diğer Konular
« Önceki Konu | Sonraki Konu »
Bu Konuda Ara 

Şu anda bu konuyu okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

[-]
Anahtar Kelimeler
Anahtar Kelimeler:
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Konu İsmi: Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya Yazar: CanBey [C4n]
-> Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya oyun oyna , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya oyun indir , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya program indir , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya ücretsiz oyna , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya ücretsiz indir , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya resimleri , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya videoları , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya yamaları , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya yama indir , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya yama , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya nedir , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya nasıl , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya nasıl yapılır , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya müzik , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya müzik dinle , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya müzik indir , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya mp3 , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya mp4 , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya türkü , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya türkü sözleri , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya şarkı , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya şarkı sözleri , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya sözler , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya sözleri , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya kitap , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya kitabı , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya e-kitap , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya e-book , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya indir , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya pdf , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya epub , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya download , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya read , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya ücretsiz , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya free , Ben Kimmiyim Merak Edenler Buraya kaleoyunmekani.com ,
| © Yazar: CanBey [C4n]